טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:

Contact

רוצים לעשות עסקים עם יפן, מומלץ ללמוד יפנית!

רוצים לעשות עסקים עם יפן, מומלץ ללמוד יפנית!

תוספת חיונית לארגז כלים העסקי שלכם

לפני שכובשים את העולם הגדול, חשוב להכיר את היסודות של עולם העסקים ואת אסיה בפרט.

העולם משתנה וזקוק לאנשים שמבינים את אסיה. בעשרות השנים האחרונות יפן ממקמת את עצמה כשחקנית תעשייתית בולטת. היעד של ראש ממשלת יפן, אבה שינזו, הוא שיפור מיתון כלכלי ביפן.

על הפרק אולימפיאדת טוקיו 2020, אירוע שיעודד פיתוח של תעשיה, תיירות וטכנולוגיה וייתן תנופה למשק היפני ולהרחבת הקשרים הכלכליים של יפן עם ישראל, כל אלה הופכים את מיליוני היפנים לצרכנים פוטנציאליים של החברות הישראליות.

מאז מלחמת העולם השנייה הכלכלה היפנית לא מפסיקה לטפס ולצמוח,  שני הגורמים העיקריים לצמיחה הם שיתוף פעולה של הממשל היפני עם התעשייה המקומית ומוסר העבודה הגבוה והמפורסם של היפנים. בואו לא נשכח  שבעשורים האחרונים הכלכלה היפנית מבצעת קפיצות מרשימות בתחומי המדע וטכנולוגיית המידע.

יפן מדורגת כיום בתור הכלכלה השלישית בגודלה בעולם והיא מהווה את אחד השווקים העסקיים הכי עמוסים ועשירים. חברות וארגונים מחפשים שותפים שמוכנים להיכנס לשוק היפני המורכב וכאן אתם נכנסים לתמונה או לפחות בהתחלה לקורס יפנית למתחילים.

תחשבו בגדול – תחשבו אסיה!

זוהי הזדמנות עסקית נהדרת להיות חלק מכלכלה השלישית בגודלה בעולם, יפן מחפשת בעיקר חברות עם טכנולוגיות מתקדמות ולכן החברות הישראליות חייבת להיערך בהתאם.

יפן היא ענקית טכנולוגיה, מדינה בעלת השפעה נרחבת על התרבות המערבית עם דגש על סדרות מנגה, משחקי ווידאו וסרטים, יפן נחשבת לאחד השווקים העסקיים העמוסים והעשירים ביותר בעולם. ארגונים רבים מחפשים הזדמנויות כלכליות נוספות  ולכן יחסי ישראל יפן חזקים יותר מתמיד.

היפנים רוצים להשקיע  בחברות ישראליות, אבל חייבים לחוש אמון ובטחון בישראלים איתם הם באים במגע העסקי. התרבות העסקית ביפן שונה, רמת אמון היא קריטית.

לימודי יפנית במכון לאסיה

השוני בתרבות העסקית מורגש ומחסום השפה היפנית מוביל אנשי עסקים ללמוד את השפה ולקבל הזדמנות לשיווין חברתי. היפנים מאד יעריכו את איש העסקים אשר יוכל לשוחח איתם בשפה היפנית. אנשי עסקים דוברי יפנית יזכו ליתרון ונקודות זכות בעיני היפני ויסייע מאד להתקדמות והצלחת הפרויקט.

המעוניינים ללמוד את השפה העסקית חייבים להיות בעלי רקע ובסיס בשפה היפנית.

גם אם אתם לא ממש מתכננים קריירה כאנשי עסקים, שווה לקחת בחשבון שידיעת השפה היפנית וציון הידע הזה ברזומה, צפויים לפתוח בפניכם דלתות רבות בחברות המקיימות קשרי עסקים עם יפן, ויש הרבה כאלו בישראל…

לשפה היפנית יש מערך דקדוקי שלם ומורכב מה שלא הופך אותה לשפה פשוטה במיוחד, אבל החדשות הטובות הן שזה לגמרי אפשרי ואין ספק שזה יקנה לכם יתרון מוכח במגזר העסקי.

המכון לאסיה, הבית ספר הגדול והוותיק בישראל ללימוד השפה היפנית לישראלים, מלווה את אנשי עסקים המעוניינים להיכנס לעבודה עם השוק היפני הן מבחינת לימוד השפה והן מבחינת הדרכה לכללי ההתנהגות העסקיים.

Top