טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:

Contact
מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

קורסי תאית

 • + -

  תאית למתחילים

  קורס תאית למתחילים מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה בסיסית, אוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית. במסגרת הקורס ילמדו התלמידים את המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים.

  כל הקורסים ללימודי תאית של המכון לאסיה מועברים על ידי מנחים מקצועיים, ילידי תאילנד ודוברי תאית כשפת אם, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב שנים בלימוד השפה התאית בישראל.

  בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודת סיום קורס תאית למתחילים מאת בית הספר לשפות של מכון אסיה
  ללימודי תאית לחץ כאן>>

 • + -

  תאית למתקדמים

  המשך הקניית הידע והכרת השפה התאית, מיומנויות שיחה וכתיבה. קורס תאית למתקדמים מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה מתקדמת יותר, אוצר מילים רחב יותר ושימושי לשיחה יומיומית. כמו כן, במסגרת הקורס התלמידים ימשיכו להעמיק את הידע הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים.

  בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודת סיום קורס תאית למתקדמים מאת בית הספר לשפות של המכון לאסיה. 
  צור קשר>>>

 • + -

  קורסים פרטיים

  המכון לאסיה מציע שיעורים פרטיים בשפה התאית בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום. השיעורים הפרטיים מיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים ומועברים ע”י מיטב המורים של המכון לאסיה דוברי השפה כשפת אם ובעלי ניסיון רב בהוראת השפה בארץ. הקורסים מתואמים אישית לצרכיי הלקוח תוך בניית תוכנית לימוד מסודרת והתקדמות פרטנית לפי קצב התלמיד. לימוד בשיעורים פרטיים יכול להתקיים במשרדי הלקוח, בבית הלקוח או בבית המורה. 
  צור קשר>>>

למועדי הקורסים הקרובים לחצו כאן >>

היכרות מעמיקה

המכון לאסיה כולל צוות מומחים בעלי הכרות עמוקה עם התרבות האסייתית והתרבות הישראלית, למעלה מ- 20 שנות וותק במצטבר.

‫ גישה מקצועית‬

צוות מורים מקצועיים ומוכשרים בעלי תארי הוראה, שפת לימודם הנה שפת אמם. תכנית הלימודים הפדגוגית של המכון לאסיה בנויה על ידי צוות מומחים המובילים את תכניות הלימוד המוצלחות והמוכחות כטובות ביותר.

‫ניסיון‬

המכון לאסיה בית ספר לשפות אסייתיות בעל מעל ל- 15 שנות ניסיון ומאות בוגרים בשנה בכל השפות.  אנו גאים להיות בית הספר המוביל לשפות אסייתיות בישראל ולהמשיך להוביל את התחום בישראל.

Top