טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:

Contact

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

קורסי יפנית

כאשר הקמנו את בית הספר בשנת 2000, אנשים לא הבינו למה צריך ללמוד סינית, יפנית או קוריאנית. היום, כאשר כולם מכירים, יודעים ומבינים כי העתיד שלנו הוא אסיה, קיימת ההבנה כי שפות אסייתיות תופסות מקום חשוב בהצלחה העתידית של תלמידנו ובוגרינו.

המכון לאסיה החברה המובילה בישראל ללימוד יפנית, מציעה מגוון רחב של אפשרויות ללימודי יפנית. החברה מקיימת מגוון קורסים מקצועיים ללימוד השפה המדוברת והכתובה, בכל הרמות, באופן פרטי או בקבוצות, המועברים על ידי צוות מורות יפניות מנוסות ומקצועיות.

למועדי הקורסים הקרובים לחצו כאן >>

בקורסי לימודי היפנית שלנו נלמדים נושאים עיקריים הקשורים לחיי היומיום, כגון: שיחת היכרות, ברכות ואיחולים, גינוני שיחה, מספרים, ימי השבוע, חודשי השנה, התמצאות בדרכים, הכרת סימנים, דקדוק והטיית פעלים ועוד. כמו כן, רוכשים התלמידים אוצר מילים רחב ולומדים משפטי מפתח שימושיים מאוד אשר יסייעו לתקשר ולהבין את השפה היפנית גם ביפן. בקורס יפנית למתחילים לומדים הירגאנה וקטקאנה הכתב הפונטי היפני.

למכון לאסיה מגוון אפשרויות ללימודי יפנית ברחבי הארץ: ת”א, רמת גן ובנימינה.

המכון לאסיה בית ספר ליפנית היחידי בישראל אשר מנוהל על ידי מנהלת בית ספר בעלת תואר שני בשפה היפנית. מנהלת בית הספר אחראית על החטיבה הפדגוגית ומספקת תכני לימוד מצוינים התואמים לתלמיד הישראלי.

בשל הכרת השפה היפנית לנו יתרון גדול בבחירת צוות המורים שלנו, בחירה ורכישת חומרי לימוד מיוחדים מיפן ובחינת מיומנויות ההוראה של המורים היפנים בישראל.

אנו כבית ספר מוביל בישראל להכרת השפה היפנית, מחויבים למצוא לכם את המורים הטובים ביותר ולהכשיר אותם לספק לכם את הטוב ביותר. יש לנו צוות מורים מקצועי, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב בלימודי השפות.

רק מורה דוברת שפת אם יכולה ללמד ולהשמיע את הטון הנכון של ההברות והמילים כפי שמדברים היפנים ביפן.
במכון לאסיה מאמינים כי הדרך הטובה ביותר ללימוד שפה היא בקבוצות קטנות המאפשרת מתן יחס אישי והתמקדות אינדיבידואלית בכל תלמיד ותלמיד.
מבחני קבלת המורים נעשים בשפה היפנית בקפידה על פי קודים וערכים יפנים המקובלים ביפן.
למידה בקבוצות לימוד בקורסים הנפתחים ע”י המכון לאסיה.
למידה באופן פרטי In house במשרדי הלקוח מותאם לאנשי עסקים.
למידה בקבוצות קורסים לילדים ונוער.
למידה באופן פרטי בבית הלקוח.
למידה באופן פרטי במשרדי החברה שלנו בתל- אביב ,רמת גן ובנימינה.
למידה בקבוצות קטנות בבית המורה או בית הלקוח.
קורסים פרטיים לקהל הרחב- לימודי יפנית ברמה בסיסית.

מתכונת הקורסים של JAPAN KNOWLEDGE

JAPAN KNOWLEDGE- המכון לאסיה החברה המובילה את לימודי השפה היפנית בישראל מזמינה אותך להצטרף לקורסי יפנית ברמות שנות אשר נפתחים לאורך השנה ברחבים הארץ.

המפגשים הנם מפגשים חד שבועיים כ- 4 שעות אקדמיות למפגש לאורך 13 מפגשים.

כיתות הלימוד מרווחות, הגעה נוחה בתחבורה ציבורית וחניה בשפע.

בוגרי הקורס יקבלו תעודת סיום מאת בית הספר לשפות של המכון לאסיה.

למועדי הקורסים הקרובים לחצו כאן >>

קורס יפנית למתחילים מיועד עבור:

 • אוהבי התרבות והשפה היפנית
 • אנשי עסקים אשר מעוניינים לרכוש מיומנויות שיחה בסיסיות
 • מטיילים ביפן
 • לקראת לימודי תואר באוניברסיטה
 • לפני רילוקיישן

למה ללמוד יפנית במכון לאסיה

 • למכון אסיה כבר מעל 20 שנות התמחות ברזי התרבות והשפה היפנית והנו הגוף המוביל בישראל ללימודי יפנית.
 • הקורס מועבר בדגש על תרבות ומנהגים מקומיים.
 • * ניתן לשלם באמצעות פיקדון חיילים משוחררים
 • * הנחה למחזיקי מפתח דיסקונט
 • *קורסים מוכרים בגמול השתלמות (אם כל הקורס מוכר גמול השתלמות)
 • * הנחות מיוחדות לעמיתי “חבר” ו”קרנות השוטרים

 • + -

  יפנית למתחילים

  קורס יפנית למתחילים מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה בסיסית, אוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית. במסגרת הקורס ילמדו התלמידים את המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים.
  כל הקורסים ללימודי יפנית של המכון לאסיה מועברים על ידי מנחים מקצועיים, ילידי יפן ודוברי יפנית כשפת אם, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב שנים בלימוד השפה היפנית בישראל.
  קורס יפנית למתחילים לומדים הירגאנה וקטקאנה הכתב הפונטי היפני.
  בוגרי הקורס יקבלו תעודת סיום מאת בית הספר לשפות של המכון לאסיה.

  למועדי הקורסים הקרובים לחצו כאן >>

  • * הנחה למחזיקי מפתח בנק דיסקונט

  • * קורסים מוכרים בגמול השתלמות (אם כל הקורס מוכר גמול השתלמות)

  • * הנחות מיוחדות לעמיתי “חבר” ו”קרנות השוטרים”

   
  ללימודי יפנית לחץ כאן>>

 • + -

  יפנית למתקדמים

  קורס יפנית למתקדמים מקנה העמקת הידע בהכרת השפה היפנית  בניהול שיחה ובאוצר מילים רחב יותר ושימושי לשיחה יומיומית. במסגרת הקורס התלמידים יתרגלו את השפה המדוברת והכתובה בהתבסס על הנלמד בקורס ברמת מתחילים.
  במסגרת הקורס יתרגלו התלמידים גם קנג’י.
  בוגרי הקורס יקבלו תעודת סיום מאת בית הספר לשפות של המכון לאסיה.

  * ניתן לשלם באמצעות פיקדון חיילים משוחררים

  • * הנחה למחזיקי מפתח בנק דיסקונט

  • * קורסים מוכרים בגמול השתלמות (אם כל הקורס הנו גמול השתלמות)

  • * הנחות מיוחדות לעמיתי “חבר” ו”קרנות השוטרים”


  ללימודי יפנית לחץ כאן>>

 • + -

  יפנית עסקית

  קורס יפנית עסקית הנו קורס מתקדם לאנשי עסקים אשר להם ידע בסיסי בשפה המדוברת ובשפה הכתובה.
  הקורס משלב הכרת הטרמינולוגיה העסקית החשובה לאיש עסקים כגון קביעת פגישות, החלפת כרטיסי ביקור, ושימושים חיוניים לצרכיי עבודה יומיומית משרדית מול העמיתים היפנים.
  קורס יפנית עסקית במכון לאסיה משלב יפנית ברמה בסיסית ועסקית. 
  ללימודי יפנית לחץ כאן>>

 • + -

  קורס יפנית פרטי

  המכון לאסיה מציע שיעורים פרטיים בשפה היפנית בכל רחבי הארץ מהצפון עד הדרום. השיעורים הפרטיים מיועדים לכל המעוניין ללמוד ולהכיר את השפה היפנית ולצרכיו של התלמיד.
  למידה באופן פרטני מעניקה לתלמיד יתרון בלמידה המותאמת אישית לצרכיו ולשימושיו. תוכנת הלימודים מותאמת אישית בתכנים ובחומרי הלימוד, ושיטת הלימוד מותאמת ללימוד פרטני.
  הקורסים של המכון לאסיה מועברים ע”י מיטב המורים של המכון לאסיה, שהיפנית היא שפת אמם, בעלי ניסיון רב בהוראת השפה בארץ. קורסים פרטיים יתקיימו במשרדי הלקוח או בבית הספר של המכון לאסיה. 
  צור קשר>>>

 • + -

  יפנית לילדים ונוער

  עולם המנגה והאנימה חשף בני נוער רבים לתרבות יפן ולשפה היפנית. מטרתנו היא להכיר לדור הצעיר בישראל את יפן במישורים שונים. בקורס נלמד את השפה היפנית הפורמלית המדוברת ביפן בשילוב הכרת שפת האנימה המדוברת בסדרות הטלוויזיה. תוכנית הלימוד לילדים ונוער משלבת היכרות עם התרבות היפנית, חגים ומועדים יפנים ופעילויות שונות.

  הקורסים מועברים בשיטת לימוד יחידנית, המותאמת לגילאים הצעירים הן בחומרי הלימוד והן בתכנים. הקורס כולל ספרי לימוד יפנית מיוחדים המותאמים לגילאים צעירים, מורים מקצועיים בעלי ניסיון בלימוד יפנית לילדים ובני נוער בישראל.

  למידע נוסף אודות קורס יפנית לבני נוער 
  צור קשר>>>

 • + -

  לימודי יפנית בבתי ספר ולמחוננים

  התרבות היפנית ידועה בגווניה צבעיה וטעמיה השונים. ילדים ובני הנוער בישראל נחשפים מידי יום לרזי התרבות היפנית. במכון לאסיה, אנו מציעים מגוון קורסים רחב, מאתגר ומעניין לבתי ספר ולמרכזי מחוננים. קורסים אלה מועברים על-ידי מורים בעלי תעודת הוראה ללימוד מחוננים מטעם משרד החינוך. 
  צור קשר>>>

 • + -

  קורס יפנית לחברות עסקיות וארגונים

    הכרת השפה והתרבות העסקית ביפן הנה המפתח להצלחה בעסקים . חברות אשר השכילו להכשיר את עובדיהם לדבר בשפה היפנית בוודאי יכולות להעיד על אחוזי הצלחה גדולים יותר בתקשורת נכונה עם העמית היפני.
  זרים אשר לומדים את השפה היפנית מבינים כי יכולת לשוחח ו”לקשקש” מעט בשפה זו, פותח את לבם של היפנים ומאפשר דריסת רגל בהצלחה רבה יותר. 
  צור קשר>>>

היכרות מעמיקה

המכון לאסיה כולל צוות מומחים בעלי ניסיון מצטבר של למעלה מ-15 שנות וותק וניסיון. לכולם היכרות עמוקה עם התרבות האסייתית והתרבות הישראלית.

‫ גישה מקצועית‬

צוות מורים מקצועיים ומוכשרים בעלי תארי הוראה, ששפת לימודם הנה שפת אמם. תוכנית הלימודים הפדגוגית של המכון לאסיה בנויה על ידי צוות מומחים המובילים את תוכניות הלימוד המוצלחות והמוכחות כטובות ביותר.

‫ניסיון‬

המכון לאסיה בית ספר לשפות אסייתיות, עם למעלה ל- 15 שנות ניסיון ומאות בוגרים בשנה בכל השפות.  אנו גאים להיות בית הספר המוביל לשפות אסייאתיות בישראל ולהמשיך להוביל את התחום בישראל.

Top