טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:

Contact

תלמידים מרוצים הם חלק חשוב מאוד מכל קורס. צירפנו פה מספר מכתבי המלצה שהתקבלו בתודה מתלמידינו בקורסים שכבר הסתיימו.

מעוניינים גם אתם ללמוד אצלינו שפה חדשה? צרו עימנו קשר

התלמידים שלנו מספרים:

מרדכי כהן - קורס מנגה - ינואר 2019 - קורס מנגה - מתקדמים

הקורס היה מועיל וגם מהנה.

המורה דמיטרי בקי בחומר ויודע ללמד היטב.

ממש חוויה, נהניתי ומעוניין ללמוד ולהתפתח עוד בציור הקומיקס היפני מנגה .

בהחלט אשמח להמשיך לחוויה נוספת בקורס מנגה במכון לאסיה.

שוקי זניובקה - אוקטובר 2018 - סינית מתקדמים - רמה 4

ידיעת סינית היא יתרון גדול. סינית הפכה לשפה המדוברת בעולם. יש הרבה סיבות ללמוד סינית – כיף לטייל בסין כשיודעים סינית, סינית חשובה מאוד בעסקים. מרכז הכובד הכלכלי של העולם עובר מזרחה בשנים האחרונות וסינית הפכה להיות יתרון  מאוד גדול. כמובן שאפשר סתם ללמוד… בשביל הכיף . בכל אופן חשוב לזכור  שדרושים לימודים רציפים ומלאים על מנת לקבל בסיס איתן לשפה אותה לומדים, קורסי סינית למתחילים ומתקדמים  שלמדתי במכון לאסיה עזרו לי מאוד  ללמוד, לשלוט ולחזק את השפה הסינית.

ורד ברקת - ספטמבר 2018 - יפנית מתקדמים - רמה 7

מומלץ ללמוד את השפה היפנית ברציפות משתי סיבות: שליטה בשפה היא רכישה של מיומנות. האדם נעשה מיומן דרך תהליך הדרגתי של לימוד מתמשך, כאשר כל שלב נשען על השלב הקודם. ברגע שהלימוד הוא רציף יש בסיס נרכש שאותו מפנים הלומד ועליו חומר הלימוד החדש יכול להישען. אם אין רציפות הנטייה האנושית היא לשכוח את מה שלמדנו בעבר. אני לומדת במכון לאסיה ונמצאת ברמה מתקדמת מאוד, יפנית היא שפה מאתגרת משום שהקושי העיקרי בה הוא הצורך ללמוד שיטת כתיבה וקריאה המכילה אלפי אותיות וסימניות, אולם ככל שלומדים ברצף אפשר להשתלט על השפה במהירות רבה יותר.

טל חברוני - אוגוסט 2018 - קוריאנית למתקדמים - רמה 3

שפה היא שער לעולמות מרתקים!  מיומנות בשפה היא התוצר של הסקרנות, האהבה והסבלנות, ובעיקר, של ההתמדה שלך. ככל שתעלה ברמה, כך הידע שלך יגדל ותוכל להשתמש בשפה ליותר מטרות, ליהנות מההיבטים התרבותיים ולתקשר עם אחרים. אני כמו כולם התחלתי בקורס קוריאנית למתחילים של המכון לאסיה וכבר היום אני נמצאת ברמה מתקדמת מאוד, כל רמה מותאמת לכמות הידע שאפשר לספוג בזמן המוקצב לקורס. החומה הסינית לא נבנתה ביום אחד… כדי לשלוט בשפה כלשהי, צריך להתחיל מלמטה ולבנות את הכישורים הנדרשים. בהחלט ניתן לומר שההשקעה משתלמת!

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

אמא נעמי - מאי 2018 - יפנית מתקדמים

אני כותבת כדי להודות לכם מקרב הלב על  חוויה מעצימה ומהנה שהבן שלי עבר אצלכם בקורסים של לימוד השפה היפנית. הדרך שבה אתם מלמדים , עוררה בו את הרצון להשתתף ולהתחייב ללמוד את השפה .שמחתי מאד לראות שהבן שלי מוצא הנאה בתהליך הלימודי ומוכן להשקיע מאמץ ואנרגיה. עבורי למידה היא ערך חשוב שאותו אני רוצה להקנות לילדיי, אתם הייתם שותפים לערך הזה ומימשתם אותו באופן חוויתי במלוא העוצמה.

תודה על החזון שלכם ללמד יפנית באופן מקצועי, ברמה גבוהה תוך שילוב של חוויה נעימה וכייפית
אמא נעמי

אריאל - 28.05.18 - קורס תאית למתחילים

נהניתי מקורס תאית במכון לאסיה. המורה סונג הנה מורה אחראית ומסורה – פשוט תענוג.

צוות המכון נפלא ומנצח

איתי - 28.05.18 - תאית למתחילים

נהניתי מאוד מהקורס, המורה סונג נהדרת, מעבירה קורס באופן ברור, חומר מאוד מובן ומעניין. נעים ללמוד איתה במכון לאסיה

28.05.18 - עמיר קרן - תאית למתחילים

A++

5/5 Stars for teacher Sung. Will be glud to continue  to next level.

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

שרה שרף - 15.04.18 - קורס יפנית למתחילים

 

אני מעריכה את התנהלות המכון לאסיה בכל הנוגע לקורס יפנית למתחילים.

שמחה שלמדתי קורס יפנית דווקא במכון לאסיהץ יש לציין שזכינו  במורה מדהימה – מאי.

תודה רבה על חוויה מעשירה

 

 

Ariel

אריאל לינקר - 05.02.18 - סינית רמת מתחילים

השתתפתי בקורס סינית רמה 1, נהניתי מהקורס בכלל ומהמורה אליאנה בפרט, הקורס היה בקבוצה קטנה ובאווירה מאוד נעימה – מה שחשוב לאור מורכבות השפה.

ממליץ בחום על קורס סינית במכון לאסיה  למי שמעוניין לקבל ידע בשפה.  

 

 

smadar-optimized

סמדר בקוביץ - 29.01.18 - קורס סינית למתחילים

כשהתחלתי את קורס סינית במכון לאסיה, לא ידעתי אם באמת אוכל לדבר סינית בסופו. והנה, שלושה חודשים לאחר תחילת הקורס, אני כבר יודעת סינית בסיסית, ואפילו קצת לכתוב ולקרוא . את הקורס הדריכה מורה מעולה, באווירה קלילה, כיפית, אך גם מאתגרת. נהניתי מכל רגע, ואני כבר מחכה להתחיל את  רמה 2. ממליצה לכל מי שרוצה להחשף לשפה ולתרבות הסינית

16.01.18 - תמר ניצן - קורס סינית למתחילים

רציתי לשתף שהמורה לסינית וואיג’יה היא מורה מדהימה ואין לי ספק שהגעתי לרמת שליטה בשפה בזמן הנתון בזכותה. היא מקצועית מאוד, אך עדיין קשובה לתלמידים ולצרכים שלהם. קשוחה, אבל סבלנית. תמיד הרגשתי שהיא מאמינה בי וביכולות שלי וזה מה שנתן לי את המוטיבציה לעבוד קשה ולהאמין בעצמי. מעבר למורה מעולה היא אישה מקסימה, עם אנרגייה חיובית וגישה אוהבת. אני מעריצה!

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

נופר גלבוע - 14.06.17 - קורס קוריאנית למתקדמים

אני לומדת בקורס קוריאנית רמה 2 של המכון לאסיה.

התחלתי ללמוד קוריאנית במכון לאסיה מרמת מתחילים והתקדמתי לרמת מתקדמים.

אני ממליצה לכל מי שהתחיל ללמוד קוריאנית וסיים את הקורס הראשון שיעבור לקורס השני!

אף פעם לא נמאס ללמוד ולדעת דברים חדשים!

המורה תומכת, מקצועית ומעבירה את החומר בצורה כיפית ומובנת!

 

תלמידים ממליצים

סטפני שרנקוב - 13.06.17 - קורס יפנית רמה 1

הגעתי לקורס יפנית מתחילים של המכון לאסיה אחרי שלמדתי קצת יפנית לבד בבית. אני מאוד מרוצה מקורס יפנית למתחילים של המכון לאסיה. המורה שלנו הגיעה לישראל מיפן וכל הקורס שלנו התנהל  באנגלית. מורה מקסימה וסבלנית, מאוד מקצועית שלימדה אותנו המון.היא ענתה לנו על כל השאלות שהיו לנו בכל נושא, חזרה והסבירה לנו הכל עד שכולם הבינו. האווירה בכיתה הייתה חמה וחברותית, היה פשוט כיף ללמוד בקורס יפנית. אני חושבת שזה קורס מדהים כדי ללמוד את הבסיס של השפה היפנית ואני ממליצה עליו בחום.

 

לדף הפייסבוק של סטפני שרנקוב - 13.06.17
תלמידים ממליצים

אדם ברקאי - 09.06.17 - קורס יפנית רמה 1

הגעתי לקורס יפנית רמת מתחילים בלי שום רקע ביפנית, בניגוד לחלק מעמיתי לקורס, שידעו מעט מצפייה באנימה וכדומה. תמיד הייתה לי משיכה עמוקה לתרבות ולשפה היפנית ורציתי לתת לזה צ’אנס. אני זוכר איך הופתעתי והתרגשתי שתוך כמה שיעורים מצאתי את עצמי קורא וכותב שוטף היראגאנה. המורה שלנו, מאי, הייתה פשוט מצוינת, ותמיד הייתה לה סבלנות לכל השאלות (הרבות) שהיו לי. כל כך נהנתי לבוא כל שבוע ולגלות כמה אני לומד מכל שיעור. עכשיו, כשזה נגמר, אני מלא מוטיבציה להמשיך ולהעמיק אל תוך השפה הזאת, וזה בזכות הקורס הזה – מדהים ומומלץ בחום!

 

לדף הפייסבוק של אדם ברקאי - 09.06.17

מרכז זניאל לחתירה - יפנית רמה 1

את המכון לאסיה אני מוצא כאחת האופציות היותר מומלצות ללימוד השפה היפנית.  יצירת הקשר הייתה מהירה מאוד וכך גם כל תכנון הקורס. הופתענו מהגמישות והזריזות. ספרים וחוברות לימוד הוכחו כיעילים ביותר. המורה הנהדרת שלנו עבדה בשיטתיות ובמתינות הראויה ,לשפה כה מורכבת ושאינה דומה לשום שפה שהכרנו עד כה. השיעורים נבנו תוך חזרה על החומר על מנת להטמיע ולרענן את הידע ולהקנות לנו בטחון באוצר המילים ולאפשר לנו לתרגל את ההגייה ככל הניתן. היום, עם סיום הקורס (רמה 1)  אנו מבקשים להודות לצוות המכון לאסיה, על המסירות והמקצועיות וממליץ לכולם ללמוד במכון לאסיה. またね

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

אסף ע'מי - יפנית רמה 2

הגעתי לקורס יפנית רמה 2, לאחר שסיימתי את הקורס הראשון. המורים המצוינים והמקצועיים, בשילוב עם כמות נכונה ואיכותית של תלמידים ואווירה חמימה מקצועית ומלמדת היוותה עבורי חוויה מהנה ובלתי נשכחת.

אני בהחלט רואה עצמי ממשיך ללמוד במכון לאסיה ברמות מתקדמות יותר

Tzlil

צליל צנזור - יפנית רמה 2

חווית הלימוד בקורס היתה מהנה ואפקטיבית מאד.  בשיטת הלימוד העברת החומר באופן ברור איפשרה תוך זמן קצר יחסית ליישם את עקרונות השפה היפנית באופן בסיסי לשיחה קריאה וכתיבה. כמובן, שמדובר ברמה בסיסית יחסית  אבל אם לשפוט על פי התוצאות הרי שבהמשך תאפשר שיטת הלימוד התקדמות נוספת ומשמעותית לכדי רמה גבוהה של מיומנות בשפה היפנית.המורה, הרוקו-סנסיי העבירה את החומר באופן מוקפד, ברור מאד ומדויק, תוך מתן דגש על הכללים התחביריים הנכונים והשימוש הנכון בהם בכל מצב ומצב מנקודת מבט חברתית – תרבותית. לכל אורך הקורס הורגש עד כמה חשובה למורה הצלחתו האישית של כל תלמיד . אינני מהסס להמליץ על המורה ועל הקורס לכל אדם שמעונין לשפר את הבנתו בשפה היפנית.

 

 

תלמידים ממליצים

אביב אוהבה - יפנית רמה 1 - בנימינה

מומלץ! השיעורים עצמם מהנים מאוד עם הרבה שיתוף של התלמידים ותרגול אקטיבי של החומר הנלמד, הרבה מאוד תרגול של השפה. הקורס מתקדם בקצב טוב, לא איטי מדי ולא מהיר מדי. אני למדתי עם הארוקו בקורס הראשון שנפתח בבנימינה ואני ממליץ בחום לכל מי שגר בצפון לנסות ולהגיע. הארוקו היא מורה מדהימה, סבלנית מאוד, נחמדה ויודעת להעביר את החומר בצורה מעניינת מאוד. יש לציין שהקורס באנגלית מאחר והמורה עצמה היא ילידת יפן ואינה דוברת עברית (אפילו יותר פשוט בגלל שיותר קל להמיר ROMAJI ל-HIRAGANA מאשר אותיות בעברית).

לדף הפייסבוק של אביב אוהבה
ליעם

ליעם מקלר - יפנית רמה 1

נהניתי מאוד מקורס היפנית בכלל ומהמדריכה יוקו בפרט.

האווירה בקורס מעולה, והכי חשוב החומר מועבר בצורה טובה.

ממליץ בלב רחב על הקורס.

 

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן
תלמידי המכון לאסיה ממליצים

פטריציה פוליאזה - סינית רמה 1 + 2

למדתי במכון לאסיה קורס סינית רמה 1 ו-2 והתחלתי כרגע את הקורס השלישי. בשני הקורסים היו  מורות מצוינות, שהעבירו את חומר בצורה מעניינת ומסודרת. הדגש הוא על הדיבור ובאמת מהר מאד כבר רואים תוצאות. פיבי מורה מנוסה ומדהימה (קורס רמה 1) ופינג (קורס רמה 2) מעודדת את כולם לדבר, גם את  הביישניים ביותר.

לדף הפייסבוק של פטריציה פוליאזה
לי

לי שמואל - 1 יפנית רמה

הגעתי לקורס עם ידע של כמה מילים בודדות ויצאתי עם ידע עשיר ומכובד בשביל קורס אחד! למדנו לכתוב ולקרוא בהיראגאנה וקאטאקנה, למדנו פעלים ותארים, זמנים ותאריכים ועוד המון! תודה ענקית למורה המדהימה יוקו גיל סנסיי, שהעבירה את החומר הנלמד בצורה מהנה ומקצועית והייתה זמינה לענות על שאלות גם מחוץ לשעות השיעור אני בהחלט ארשם לקורס הבא.

לדף הפייסבוק של לי שמואל
תלמידי המכון לאסיה ממליצים

רות לב ידון - יפנית רמה 1

אני סיימתי את הקורס יפנית למתחילים רמה 1 .

לאלו מכם שעדיין מתלבטים האם להירשם לקורס או לא או שעדיין מתלבטים לאיפה להירשם הרשו לי להסביר לכם למה כן כדאי להירשם למכון לאסיה: המורה הינה יפנית, שזה פלוס אדיר,
הכיתות לא ריקות מדי ולא מלאות מדי,
המורה שלנו הייתה יוקו סאנסי והיא יותר משמחה לענות לנו על כל שאלה בכל שעה,
הקורס היה די מהיר אבל היה מאוד ענייני “ישר ולעניין”

לדף הפייסבוק של רות לב ידון

זוהר פורמן - קורס סינית למתחילים

לאחר שלמדתי סינית בסין במשך חודשיים החלטתי להמשיך את לימודי לאחר הפסקה של כמה שנים כדי לקדם את הקריירה שלי וגם מתוך אהבה לשפה הסינית. במכון אסיה אפשרו לי להתחיל ללמוד ישר מהרמה השנייה ואף באו לקראתי והציעו לי שיעור ניסיון כדי לבדוק אם הרמה מתאימה לי.

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

קטי חוטימסקי - קורס סינית למתחילים ומתקדמים

למדתי בקורס סינית עסקית למתקדמים,
קודם כל מבחינת רמת ההוראה פיבי (המורה) ממש טובה גם מבחינת העברת התכנים הלימודיים וגם ביצירת עניין ומחשבה.
למדתי בקבוצה של 7 תלמידים, שזה גם יתרון (המורה קולטת כל תלמיד ויודעת להתאים את השאלות לפי רמתו).
הכוונת חומרי הלימוד למטרת הקורס (סינית עסקית) הייתה מדויקת, מילות מפתח חשובות, טקסטים עניינים..
תודה רבה!
קטי

michael.rokitko

מיכאל רוקיטקו - קורס יפנית למתחילים ולמתקדמים

מורות מצוינות שעזרו לי בכל שלבי הקורס.
דוברות יפנית כשפת אם.
צורה מעניינת להגשה של החומר המקצועי.
אפשר להגיד שאם לומדים ומשקעים, לאחר 2 קורסים אפשר להסתדר עם יפנית בסיסית
וכמובן ממשיכים לקורסים הבאים!

מעיין סבאג - קוריאנית למתחילים

אני למדתי בקורס קוריאנית למתחילים – נהניתי מאוד מהקורס, זאת הייתה חוויה לימודים טובה ומעניינת!!
המורה תמכה ועזרה גם לא בשעות השיעור, ודאגה שכולם ישתתפו בשיעור!!
יצאתי מהקורס עם בסיס שיעזור לי מאוד בהמשך לימוד השפה וגם עם ביטחון להמשיך ללמוד את השפה~
אני מאוד מודה למורה ולמכון אסיה על האפשרות ללמוד קוריאנית!

Monte Silver - Chinese Level 1 + 2

I am a US-Israel businessman. I had the opportunity to expand the business to China. After a few trips to China, I realized that the language was a huge barrier, especially given the importance of interpersonal relationships there. Six months later, I am able to carry out intermediate level business and causal conversations with my Chinese counterparts. I can not recommend the Asia Institute highly enough.

לדף הפייסבוק של Monte Silver
רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן
אלמוג

אלמוג פישלר - קורס יפנית למתחילים ולמתקדמים

שלום שמי אלמוג,
לדעתי הקורס מצוין- הכיתה מצומצמת, יחס מאוד אישי שזה מעולה :-)
השיעורים עוברים בכיף.

כל דבר מוסבר וברור ואם משהו לא מובן – אז זה יוסבר שוב עד שתבינו.

לדף הפייסבוק של אלמוג פישלר
תלמידי המכון לאסיה ממליצים

רעות חדד - קורס קוריאנית 1

ישר שהתחלתי ללמוד לימודי קוריאנית, רמה א’, דרך המכון לאסיה הבנתי שהגעתי למקום הנכון. המרצה, 전 희 원, דאגה שנבין את החומר בצורה הטובה ביותר uדאגה להראות לנו את הקשר הטוב שקיים בין ישראל – קוריאה. מבחינת הלימוד, דאגה להרעיף עלינו חומר ולהכיר לנו את קוריאה מזווית אחרת. ומבחינת המכון עצמו שדאגו לתת יחס חם

רננה פריד - קוריאנית רמה 1

נהניתי מאוד מקורס הקוריאנית! היי-וואן, המורה שלנו, לימדה בצורה מצוינת, מעניינת וכיפית! השיעורים מתנהלים באנגלית – אך מהר מאוד מתרגלים לכך ואין זה מהווה שום מכשול (והיי-וואן ידעה מעט עברית שזה היה אחלה בונוס!). ספר הלימוד שמקבלים מאוד נוח להבנה, ובכל השיעורים למדנו גם מסרטונים. אני יוצאת מהקורס בהרגשה מצוינת וברמת כתיבה, קריאה ודיבור טובה

ורדין טרבליסי - קוריאנית למתחילים

סיימתי את “קורס קוריאנית למתחילים” בהרגשה טובה מאוד. ב-3 חודשים הספקנו ,ככיתה, ללמוד לקרוא לכתוב ואפילו קצת לדבר בשפה הקוריאנית. המורה מקסימה, עונה על כל שאלה וכמובן חייכנית (: אז לכל חובבי הקוריאנית- מומלץ ביותר!

רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן

טל פלסיאר - קוריאנית רמה 1

אני למדתי בקורס קוריאנית למתחילים. בחרתי במכון לאסיה כי שמעתי ששם הכי טוב ללמוד שפות אסייתיות, וגם מאוד התרשמתי ממה שקראתי באתר שלהם. המורה שלימדה אותי הייתה היוון. מורה מאוד טובה, מקסימה וקשובה לתלמידים שלה. היא משקיעה בלימוד החומר ודאגה שכולנו נבין את החומר כמו שצריך. אני מאוד נהניתי בשיעורים שלה, היא מלמדת את החומר.

רבקה אזידוב

רבקה אזיזוב - קוריאנית רמה 2

בשנה שעברה החלטתי שאני רוצה ללמוד קוריאנית ולאחר שעשיתי כמה בירורים הגעתי למכון לאסיה והחלטתי להירשם. אחרי שנרשמתי ,כמו שהובטח לי ,הכרתי את המורה הקוריאנית המדהימה!!מורה בעלת סבלנות שלא וויתרה לנו ונתנה לנו משימות ושיעורי בית בהתאם. אחרי השיעור הראשון כבר קראנו את השפה והתחלנו ללמוד חוקים ומילים והרגשתי שבאמת הגעתי למקום הנכון.

מעיין צפריר - קורס קוריאנית 1

היה ממש כיף! המורה הייתה מדהימה היא תמיד עזרה והסבירה, אפילו אחרי שעות הלימוד. אפילו היו צ’ופרים מקוריאה !! הקורס באמת העניק ידע ונהניתי מכל דקה שעברה ! ממליצה לכולם.

תלמידי המכון לאסיה ממליצים

נטלי ויקטור - סינית רמה 2

התעניינתי בלימודי סינית לפני כמה שנים והמכון לאסיה התגלה במהרה כאפשרות הטובה ביותר.
השתתפתי ב 3 קורסי סינית ברמות שונות עם שתי מורות מקסימות ומקצועיות.
השיעורים מועילים ומתנהלים בצורה כיפית וההתקדמות די מהירה
קבוצות הלמידה אינן גדולות כך ניתן יחס אישי ואווירה מגבשת
החוויה שלי מהמכון לאסיה היתה חיובית מאוד ואשמח להמשיך ללמוד עוד קורסים בעתיד.

לדף הפייסבוק של נטלי ויקטור
רוצה גם להיות תלמיד/ה שלנו? לחץ/י כאן
ענת שרווד

ענת שרווד - סינית רמה 1

הגעתי למכון לאסיה לאחר שעשיתי סקר שוק מקיף על בתי הספר בישראל שמלמדים סינית, ואחרי לא מעט שיחות על כסף, צורת למידה ומס’ שעות בכל קורס, תחושת הבטן שלי אמרה לי ללכת איתם. ואני שמחה על כך מאוד! ההתנהלות מול צוות מכון אסיה הייתה מאוד נעימה לכל אורך הדרך. את הקורס העבירה לנו מורה מדהימה!

רחל רון

רחלי רון - סינית רמה 1

ברצוני להודות למכון לאסיה על הזכייה בתחרות שנערכה בפייסבוק אשר אפשרה לי ללמוד בקורס סינית למתחילים. שיעורי הסינית מועברים ע״י מרצה מעולה מהשורה הראשונה וכבר בשיעור הראשון הצלחנו ללמוד לומר משפטים שלמים, מאוד הרשים אותי!! לכל מי שמעוניין בלימודי השפה הסינית, אני ממליצה בחום על המכון לאסיה. לימודים ע״י מורים מקצועיים מסין,

בן חלבי - לימודי יפנית

אני רוצה להמליץ בחום עם המכון לאסיה ללימודי שפות לכל מי שמעוניין ללמוד יפנית בלי שום ידע קודם או לשפר את הידע שיש לו, אחרי 3 קורסים שעשיתי אני יכול להגיד שהצוות הניהולי יוצא מן הכלל וצוות המורים מקצועי ביותר , עוזר, דוחף ונותן עזרה ומידע בכל מה שצריך, רמת הלימוד בקצב שאפשר לצמוח בו ולא רצים בשביל לסיים.

Top