טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:

Contact

קורסים ללימוד השפות האסייתיות

לימודי סינית

הקורסים ללימודי סינית למתחילים ולמתקדמים במכון לאסיה נועדו להקנות ללומד ידע בהכרת השפה הסינית המדוברת, בניב של בייג’ינג.
הקורס מקנה מיומנויות ניהול שיחה ברמה בסיסית ואוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית לאלה המעוניינים ביחסים עסקיים או פרטיים עם סין. במסגרת הקורס לסינית נלמד המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. תוך כדי הלימודים יחשפו התלמידים גם לתרבות ומנהגים מקומיים של סין.

קורס לסינית במכון לאסיה הנו הקורס המוביל בישראל ויש לנו את הכלים המצוינים המאפשרים את הלימוד בשיטה הטובה ביותר.

לימודי יפנית

קורס יפנית מעניק יכולת ניהול שיחה ברמה בסיסית, אוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית. במסגרת הקורס ילמד המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. כל הקורסים ללימודי יפנית של המכון לאסיה מועברים על-ידי מנחים מקצועיים, ילידי יפן ודוברי יפנית כשפת אם, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב שנים בלימוד השפה היפנית בישראל. בסיום הקורס יקבלו התלמידים תעודת סיום קורס יפנית מאת בית הספר לשפות של מכון אסיה. קורס יפנית מיועד לאוהבי התרבות והשפה היפנית, אנשי עסקים אשר מעוניינים לרכוש מיומנויות שיחה בסיסיות, מטיילים ביפן, לסטודנטים לקראת לימודי תואר באוניברסיטה ועוד.

לימודי קוריאנית

הקורסים ללימודי קוריאנית למתחילים ולמתקדמים במכון לאסיה נועדו להקנות ידע בהכרת השפה הקוריאנית.
הקורס מקנה מיומנויות ניהול שיחה ברמה בסיסית ואוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית וליצירת יחסים עסקיים או פרטיים עם קוריאה. במסגרת הקורס ילמדו התלמידים את המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. תוך כדי הלימודים יחשפו התלמידים גם לתרבות ומנהגים מקומיים של קוריאה.

לימודי תאית

הקורסים ללימודי תאית למתחילים ולמתקדמים במכון לאסיה נועדו להקנות לתלמיד ידע בהכרת השפה התאית.
הקורס מקנה מיומנויות ניהול שיחה ברמה בסיסית ואוצר מילים רחב ושימושי לשיחה יומיומית למעוניינים ביחסים עסקיים או פרטיים עם תאילנד, או עם עובדים תאילנדים בישראל. במסגרת הקורס ילמד המבנה הדקדוקי והתחבירי של המשפט וכמובן הגייה נכונה של המילים. תוך כדי הלימודים יחשפו התלמידים גם לתרבות ומנהגים מקומיים של תאילנד.
כל הקורסים ללימודי תאית של המכון לאסיה מועברים על ידי מנחים מקצועיים, ילידי תאילנד ודוברי תאית כשפת אם, בעלי תעודת הוראה וניסיון רב שנים בלימוד השפה התאית בישראל.

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

היכרות מעמיקה

המכון לאסיה כולל צוות מומחים בעלי היכרות עמוקה עם התרבות האסייתית והתרבות הישראלית, עם למעלה מ- 20 שנות וותק במצטבר.

‫ גישה מקצועית‬

צוות מורים מקצועיים ומוכשרים בעלי תארי הוראה, ששפת לימודם הנה שפת אמם. תוכנית הלימודים הפדגוגית של המכון לאסיה נבנתה על-ידי צוות מומחים המובילים את תוכניות הלימוד המוצלחות והמוכחות כטובות ביותר.

‫ניסיון‬

המכון לאסיה מפעיל בית ספר לשפות אסייתיות עם למעלה מ- 15 שנות ניסיון ומאות בוגרים בשנה בכל השפות.  אנו גאים להיות בית הספר המוביל לשפות אסייתיות בישראל ולהמשיך להוביל את התחום בישראל

Top