טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


פיתוח עסקי יפן וסין

TASI המכון לאסיה, הינה חברה הפועלת מעל 16 שנים ומתמקדת בפיתוח עסקי בכל מדינות אסיה: יפן , סין , קוריאה ועוד . המכון לאסיה, הינה החברה הראשונה שהוקמה בישראל המתמחה בלגשר ולקשר בין חברות ישראליות ואסייתיות. כחברה הוותיקה והמובילה בישראל, יש לנו הכרות רבת שנים עם השוק הסיני והיפני. בעזרת צוות המומחים שלנו, ארגונים גדולים כקטנים יכולים לחסוך זמן יקר ומשאבים רבים בתהליך הכניסה לשוק הסיני והיפני ובפיתוח עסקי בעבודה עם מדינות אסיה.

במכון לאסיה, אנו מבינים שכל עסק הוא ייחודי. צוות היועצים שלנו מספק פתרונות ייחודים על מנת להקל על לקוחותינו את הכניסה לשוק הסיני והיפני ועל מנת למנף את הצלחתם. אנו פה על מנת ללוות אתכם בתהליך הכניסה וביצירת שותפויות עסקיות לטווח הארוך. מגוון השירותים שאנו מציעים כולל מחקר על צרכי השוק, משא ומתן, פיתוח רשת של קשרים עסקיים וחברתיים והתאמה מלאה בין צרכי החברה הישראלית לשוק היפני  או הסיני אליה היא נכנסת.

חברות ישראליות רבות מתעניינות בשוק הסיני והיפני, אך קיימים לא מעט מחסומים המקשים על כניסת חברות ישראליות לשווקים אלה: התרחבות השווקים הללו, אי ידיעת השפה, חוסר בקיאות ברזי התרבות העסקית, הזירה המשפטית, הרגולטורית, הבירוקרטית ועוד. השוק מתנהג באופן שונה לחלוטין מהמוכר לנו במערב .לכן, מאוד מקובל ונכון להיעזר בגורם שלישי, חברה המתמחה בפיתוח עסקי בין ישראל לאסיה , לעסקאות בינלאומיות ומציאת שותפים עסקיים נכונים בשיתופי פעולה טובים ונכונים.

כגורם שמומחה בתחום  אנו מציעים לכם מגוון שירותים – החל משרותי תרגום מלאים , פיתוח עסקי וקורסי שפה וכלה בליווי ואימון התרבות העסקית מכל צדדיה , על מנת למקסם את התקשורת וניהול משא ומתן מול גורמים עסקיים במדינות אסיה. המכון לאסיה יכול לעזור לכם בכל שלב בעבודתכם מול שווקי אסיה  ולספק לכם את כל הכלים שתצטרכו להצלחה .

היכרות מעמיקה

הכרת התרבות, השפה, המקצועיות והאיכות שאנו בקיאים בהם ואותם מספקים ללקוחותינו מביאים את לקוחותינו להצלחה רבה. ביחד נביא אותך להצלחה הבאה שלך.

‫ גישה מקצועית‬

החברה המובילה בישראל המכירה את הקודים המקצועיים כמו גם את קודי התרבות האסיאתית ומספקת מענה ופתרונות מקצועיים לקהל לקוחות נרחב ומרוצה.

‫ניסיון‬

“TASI” הוא המכון לאסיה, החברה הישראלית המובילה, חלוצה בפעילות מול השוק האסיאתי, הוקמה בשנת 2000. ניסיוננו המוצלח לאורך שנים של פעילות אקטיבית מקנה ללקוחותינו יתרון והצלחה בשוקי אסיה. שמנו לנו למטרה לשרת את מאות לקוחותינו לשביעות רצונם המלאה.

Top