טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

גיוס והשמת עובדים, מדוע חשוב להקפיד בגיוס נכון בסין או ביפן?

גיוס והשמת עובדים, מדוע חשוב להקפיד בגיוס נכון בסין או ביפן?

בימים אלה שהייטק משגשג, חברות ישראליות נרכשות על ידי חברות זרות, חברות ישראליות מצליחות ומתרחבות לסין או ליפן אנו מוצאים עצמנו עסוקים במציאת העובדים הנכונים לארגון אשר יוכלו לעמוד במשימות הארגון גם בישראל וגם בחו”ל.

מועמדים רבים, המעוניינים להתקבל למשרה כזו או אחרת, מנסים בכל דרך אפשרית להפיץ קורות חיים לחברות השמה, פייסבוק, לינקדאין, חברות השמה רבות בישראל ובחו”ל לא תמיד מקבלים מענה וכמובן לא בלוחות הזמנים שהם היו רוצים שזה יהיה.

הסיבות לכך הן רבות אך הבולטת בכולן היא ההיצע לעומת הביקוש, הייחודיות שיש לכל משרה, הטריטוריה המיוחדת הנדרשת לכל משרה ועוד.

גיוס והשמה של עובד מתאים עם דרישות תפקיד מאד ברורות הנה משימה לא קלה למנהל משאבי אנוש בארגון. כאשר מדובר בעובדים ישראלים, המשימה ברורה ופשוטה יותר.

מה קורה למנהל משאבי אנוש כאשר הוא אמור לגייס עובד שהוא גם מהנדס עם ניסיון של ניהול פרויקט ודובר סינית ברמת שפת אם!!

יש כזה דבר? האם ניתן למצוא עובד מוכשר כל כך ובעל יכולת שיחה בשפה הסינית ברמה כל כך גבוה? נדירים אומנם אך כן ניתן למצוא. היכן מוצאים עובדים כאלה מיוחדים? כיצד מגיעים לעובדים כאלה? כמובן שהעובדים האסיאתיים ותהליך הגיוס הנו תהליך שונה, ולא רגיל. התהליך אמור להיות מאד מקצועי, מאד מקיף והכרת השפה והתרבות .

מגייסים אשר אין להם הכרה, ניסיון או מאגר נתונים נכון אינו יכול לבצע גיוס או השמה של עובד באופן מקצועי.

אצלנו במכון לאסיה החברה המתמחה בהשמת עובדים אסיאתית או ישראלים דוברי שפות אסיאתיות תוכלו למצוא את המגייסים הטובים ביותר הן בישראל, בסין ביפן או כל מדינה אחרת באסיה.

אנחנו עובדים בשבילך ומגייסים לכם את העובדים האסיאתיים הטובים ביותר בישראל ובאסיה.

למה צריך לפנות לחברה המתמחה באסיה?

  • – הכרות רבת שנים עם החברות ישראליות העובדות עם שווקי אסיה
  • – לנו מאגר מועמדים הגדול ביותר בישראל
  • – מיקוד בגיוס והשמה במדינות אסיה בלבד
  • – תיאום ציפיות של הלקוח המועמד והתפקיד
  • – מאגר נתונים מעודכן מאד הן ללקוח והן למועד כך ניתן לחסוך זמן רב של גיוס ואכזבות עתידיות, אובדן כספי של גיוסים לא מוצלחים.

אנחנו במכון לאסיה טאסי, חיים ונושמים אסיה ומגוון פניה, משרתים לקוחות רבים אשר להם פעילות רבה עם סין יפן קוריאה או כל מדינה אחרת באסיה.

אין ספק שעובדה עם חברה המתמחה באסיה תוכל לעבוד עבורכם באופן ממוקד ביותר, בקשת רחבה של שירותים, מאגר נתוני לקוחות ומועמדים מכל המדינות, בדרישות שונות ורבות .

עבודה עם המכון לאסיה – טאסי מקצרת תהליכים, מייעלת תהליכים וביחד אתכם מובילים אתכם להצלחה שאתם מייחלים בשווקי אסיה.

אנו מגייסים עובדים ישראלים דוברי השפות האסיאתיות בישראל, דרגים בכירים ומנהלים בכירים בסין או יפן, מנהלי ייצור, ומנהלי דסק גם בסין וגם ביפן.

Top