טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

Contact

פיתוח עסקי ליפן

יפן כיום היא הכלכלה השלישית בגודלה בעולם עם חברות כמו טויוטה וסוני המהוות 20% מכ500 התאגידים הגדולים בעולם ותמ”ג של 4.7 טריליון דולר בשנת 2013. ביקורו של ראש ממשלת יפן, שינזו אבה, בישראל בינואר 2015 הוא התקדמות גדולה ביחסים הכלכליים תרבותיים בין ישראל ליפן לאחר כמעט עשור ללא ביקור של דרג גבוה מיפן. לאחר ביקור זה חלה עלייה במספר החברות היפניות המבקשות לפעול ולהשקיע מזמנם ומכספם בישראל. חברות ישראליות רבות מפחדות להיכנס לשוק היפני בשל פחד מחוסר הבנה של התרבות העסקית היפנית ובשל כך פחד מכישלון.
ורד אביטל פרבר מנכ”ל המכון לאסיה טאסי מובילה את תחום פיתוח העסקי לשוק היפני מזה 25 שנים.
השוק העסקי היפני הנו השוק העסקי המחוזר ביותר בעולם. אין חברה טכנולוגית אשר תסרב לפעול בשוק היפני מחד ויעידו חברות רבות אשר מנסות לפעול ביפן, כי הדרך אינה קלה מגיסא.
אכן, מציאת שותפים עסקיים יפנים הנה משימה לא פשוטה אשר אורכת זמן רב ולא בהכרח כל חברה עשויה להתאים לשוק היפני הן ברמת המוצר והן ברמת החברה. חברה אשר החליטה לחדור לשוק היפני, חייבת להבין את משמעות ההחלטה האסטרטגית עבור החברה ועבור המשאבים הנדרשים.

לקוחות אשר נעזרו בשירותי  המכון לאסיה מבינים כי חדירה לשוק היפני על ידי המומחים הנה החלטה נכונה לכל חברה.
ביחד אנו מקבלים את ההחלטה המושכלת באם החברה מתאימה לחדור לשוק היפני כמובן כיצד עושים זאת.

על ידי רשת קשרים ושותפים עסקיים ביפן נמצא עבורכם את השותף המתאים לכל מוצר או טכנולוגיה בפרקי זמן קצרים ובתהליך נכון כפי שמקובל ביפן בדרך היפנית.
אנא צרו קשר עם המומחים שלנו במכון לאסיה – טאסי להיתכנות שוק ללא עלות לבדיקת כדאיות המוצר שלכם בשוק היפני.

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר

Top