טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

השקעות בסין וביפן

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


השקעות ומשקיעים בישראל ובאסיה

יש לכם רעיון מוצלח שאתם רוצים לספר עליו למשקיעים מסין או מיפן?

טאסי, “המכון לאסיה”, החברה הוותיקה והמובילה בישראל, תפתח עבורכם דלתות ותפגיש אתכם עם משקיעים מסין, יפן וקוריאה, בדיוק עם אלה המהווים פוטנציאל למוצרים שלכם.

המכון לאסיה החברה הראשונה בישראל שהוקמה במטרה לגשר בין משקיעים והשקעות זרות בהתמקדות בשווקי אסיה.

על ידי הכרות רבת השנים עם משקיעים זרים נשמח לפתוח עבורכם את השערים למדינות אסיה.

ל-TASI למעלה מ 15 שנות הצלחה מוכחת בעבודה עבור חברות בישראל. הניסיון שלנו הוא ההצלחה שלך. נשמח לעזור ליזמים ישראלים המעוניינים להתפתח בשווקי אסיה

משקיעים מסין

בשנים האחרונות אנו עדים להשקעות רבות מסין וחיזוק הקשרים העסקיים של ישראל וסין שיתופי פעולה בין המדינות הולך וגודל. ידוע כי משקיעים מסין מאד אוהבים טכנולוגיות ישראליות, חדשנות ישראלית, כמו גם פיתוחים חדשניים. לפיכך אנו פוגשים מידי חודש משלחות רבות בעלי תפקידים בכירים בחברות גדולות וגורמי מפתח מהכלכלה הסינית המגיעים למצוא טכנולוגיות להשקעה ופתיחת השוק הסיני.

סין זקוקה לטכנולוגיות ישראליות על מנת לנסות לפתור בעיות בשכבות האוכלוסייה הסינית אשר היא מתמודדת היום. לסין בעיית זיהום אוויר קשה, צורך מידי בטכנולוגיות התפלה שכבר הוכחו כאפקטיביות, אוכלוסייה שצורכת ומסתמכת על טכנולוגיה כחלק משגרת היומיום שלה ורצון עז להכשיר שכבת מומחים.

נשמח להכיר לכם את המשקיעים הסינים והיפנים המגיעים לישראל ולפתוח עבורכם דלת נוספת להזדמנות שיתופי פעולה שכאלה. תחומים כמו מדעי החיים, פיתוחי אפליקציות, תחום הרפואי, ציוד רפואי, IT  , חקלאות ועוד.

כשפונים למשקיע סיני חשוב לעשות שיעורי בית היטב, לדעת להעביר את המסר הנכון על מנת לעורר עניין בהשקעה. לא ליפול למלכודת ה”יהיה בסדר” אלא להתכונן היטב עם מודל עסקי נכון וטוב לפני פגישה עם משקיע פוטנציאלי אם איש העסקים הסיני מגיע עד אליך, ומתעניין במוצר שלכם, התחלה מדהימה שיתכן ויש לך מוצר שהוא מעוניין בו.

משקיעים מיפן

ביקור ראש ממשלת יפן בישראל בחודש מאי 2015, הניב פירות והביא בשורות טובות  לעסקים ישראלים המעוניינים להתפתח בשוק היפני. התהדקות היחסים בין ישראל ויפן  נעשה באמצעות חתימתם של משרדי המדען הראשי ביפן ובישראל על שיתופי פעולה. היחסים העסקיים בין המדינות בתהליך פריחה, הוקמו קרנות סיוע ותמיכה לחברות המעוניינות לפתח עסקים עם יפן.

זכרו כי השוק היפני הנו שוק רווי טכנולוגיות וחדשנות. במידה ואתם מעוניינים לפגוש משקיע מיפן, המוצר שלכם אמור להיות באמת מיוחד, שונה, פורץ דרך וחדשני ביותר.

במידה ותיפול לידכם הזדמנות לפגוש משקיע יפני, אשריכם! המשקיע היפני מביע עניין ורצון להכיר יותר את המצור שלכם. התכוונו היטב לפגישה, הכינו תכנית עסקית איכותית, לימדו את השוק והמספרים היטב כי היפנים יבקשו לשאול ולהבין את השוק והפוטנציאל.

סמכו על המומחים בתחום יפן כי רק מי שמכיר את התרבות העסקית והתרבות היפנית יוביל אתכם להצלחה!

מחפשים משקיעים מאסיה? טאסי המכון לאסיה הכתובת עבורכם!

היכרות מעמיקה

הכרת התרבות המקצועית, החברתית, המנטלית, כמו גם השפה, מאפשרים לנו לספק שירות מקצועי ואיכותי המוביל  להצלחתם של לקוחותינו בשוקי אסיה.

ביחד נביא אותך להצלחה הבאה שלך

‫ גישה מקצועית‬

החברה המובילה בישראל המכירה את הקודים המקצועיים וקודי התרבות האסיאתית ומספקת מענה ופתרונות מקצועיים לקהל הלקוחות הנרחב שלנו

‫ניסיון‬

“TASI” הוא המכון לאסיה, החברה החלוצה הקיימת משנת 2000 ומתמחה בשוק האסיאתי, הוותיקה והמובילה בישראל, ומאז משרתת בהצלחה רבה מאות לקוחת. הניסיון שלנו הוא ההצלחה שלך.

אם אתה מעוניינים להצליח בעסקים עם יפן, סין, או בכל מדינה באסיה, המכון לאסיה זו הכתובת עבורך

Top