טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:


הזינו את הקוד: captcha

Contact

זוהר פורמן – קורס סינית למתחילים, מתקדמים ועסקי

לאחר שלמדתי סינית בסין במשך חודשיים החלטתי להמשיך את לימודי לאחר הפסקה של כמה שנים כדי לקדם את הקריירה שלי וגם מתוך אהבה לשפה הסינית.
במכון אסיה אפשרו לי להתחיל ללמוד ישר מהרמה השנייה ואף באו לקראתי והציעו לי שיעור ניסיון כדי לבדוק אם הרמה מתאימה לי.

המורה שלימדה אותי הייתה פיבי ואין לי ספק שהיא אחת המורות הכי טובות שהיו לי. הרצון שלה לקדם כל תלמיד כמה שיותר, הניסיון שלה בלימוד השפה וארגון מושלם של השיעור עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר תרמו לשיעורים בהירים, מעניינים ויעילים מאוד. ההתקדמות של כל תלמיד ותלמיד בכיתה הייתה מטאורית, גם הפערים ביכולות ההבנה של התלמידים לא באו לידי ביטוי כי פיבי, באורח פלא, ידעה לשים לב לכל תלמיד ולשלב אותו בשיעור ברמה המתאימה לו. בתור מורה היתרון הכי גדול של פיבי מול כל מורה שהיה לי בעבר הוא תחושת הנינוחות שפיבי משרה על התלמידים. תמיד הרגשתי שאני יכול לטעות וזה לא נורא וגם אם טעיתי היא תתקן אותי בעדינות. פיבי תמיד זכרה את ההתקדמות האישית שלנו וידעה לתת לנו שאלות בהתאם לרמה כששאלה אותנו שאלות בכיתה.

לאחר הקורס הראשון שלקחתי (סינית רמה 2) לקחתי עוד קורס (סינית עסקית) והוא היה מאורגן וברור באותה רמה גבוהה שפיבי מלמדת בה. הקורס היה קשה מאוד אבל פיבי נתנה לנו את כל הכלים הדרושים כדי להצליח במטלות ולהתקדם היטב.

לאחרונה התקבלתי לתכנית חילופי סטודנטים לבייג’ינג. התקבלתי בין היתר בגלל הידע שלי בסינית וגם בגלל ההמלצה של פיבי. מסתבר שמי שהייתה אחראית על בחירת הסטודנטים שיטוסו הכירה את המכון לאסיה וזה נתן לי עוד נקודות מאחר ומדובר במוסד בעל שם, עוד נקודה שכדאי לשקול בבחירת מוסד לימודים.

אני ממליץ מאוד על המכון לאסיה גם מבחינת איכות ההוראה שהיא ללא מתחרים וגם מבחינת התמיכה הלוגיסטית שניתנת מבחינת מענה מהיר ומדויק על כל שאלה ע”י עדי ברנט מתאמת חטיבת הלימודים וגם מבחינת כיתות נוחות ונעימות.
אם אתם רוצים ללמוד סינית, זה המקום.

תודה לכן פיבי ועדי על התקופה שעברנו ביחד,
זוהר פורמן.

Leave a Comment

Top