טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר
מתעניין ב:


הזינו את הקוד: captcha

Contact
קורס תרבות יפן

המכון לאסיה מציג לראשונה קורס תרבות יפן ייחודי לילדים ונוער “אבטיח מרובע”.

קורס לילדים ונוער הפותח בפניהם צוהר ליפן ותרבותה ומשלב מדע, פוליטיקה, אומנות, וספרות יפנית מודרנית, בהיבטים והדגשים שונים מהמקובל בישראל.

הקורס מאפשר ניסיון להבין את העם היפני מתוך בדיקת זוויות החיים המודרניים והיום-יומיים, על כל הקשיים שהמסורת והחברה ההיררכית גורמות לצד האתגרים שלפניהם עומד הדור הצעיר.

על הקורס:

  • הקורס הנו קורס שנתי
  • שלושים מפגשים
  • תאריך פתיחה: 18/10/15
  • 17:30-19:30
  • סמינר הקיבוצים תל אביב

על המדריכה:

  • המדריכה הנה תפאורנית ומעצבת תלבושות בתיאטרון הישראלי והיפני
  • חיה מזה 25 שנים בטוקיו, יפן
  • מלמדת בבתי ספר למחוננים את נושא חקר תרבות יפן

 

מספר המקומות מוגבל!

שמי רות ואני סיימתי את הקורס יפנית למתחילים רמה 1 ב6.1.16 .

לאלו מכם שעדיין מתלבטים האם להירשם לקורס או לא או שעדיין מתלבטים לאיפה להירשם הרשו לי להסביר לכם למה כן כדאי להירשם ולמה כדאי להירשם למכון לאסיה:

א) המורה הינה יפנית, שזה פלוס אדיר.

ב) הכיתות לא ריקות מדי ולא מלאות מדי (איתי היו הרבה אנשים ממש מגניבים P:)

ג) המורה שלנו הייתה יוקו סאנסי והיא יותר משמחה לענות לנו על כל שאלה בכל שעה שהיא.

ד) הקורס היה די מהיר אבל היה מאוד ענייני “ישר ולעניין”, לא מוותרים לאף אחד כל אחד ואחת עוזר\ת לשני. היה ממש כיף ללמוד את האותיות וללמוד את הפירושם של הקאנגי למינהם.

ה) רובנו רגילים לא לבטא בפומבי את האהבה שלנו לאנימה ומנגה, אבל פה יכולנו לדבר אל אהבתנו בחופשיות ולעיתים סנסיי גם הצטרפה לדיונים (לא בזמן השיעור כמובן). ובמידה והיה לנו שאלה הקשורה למשהו שהיה באחת מהסדרות שלנו , או שרצינו לדעת מה המשמעות\ האם הסיפור ההיסטורי אמיתי\ האם זה באמת קיים ביפן? המורה שמחה לענות על שאלותנו.

ן) בתור מי שלא נהנתה ללמוד בתיכון, ממש ממש ממש ממש נהנתי ללמוד. זו  הפעם הראשונה שהרגשתי ככה בחיי!

 

לאלו מכם שחושש, האם כדי לי ללמוד, האם יהיה לי קשה מדי? אל דאגה! אני בעצמי הגעתי לקורס עם מחשבות כאלו ואני יכולה להבטיח לכם שלהירשם לקורס היה אחד מההחלטות הכי טובות ששעשיתי בחיי!

אין ספק שקשה ללמוד שפה חדשה ששונה הרבה משפתנו אבל זה מה שעושה את כל החוויה למספקת יותר! ובתור מי נרשמה לקורס הבא אני ממש אשמח אולי להיתקל בכם ולדבר עמכם!

 

אשמח להכירכם, רות

(תאחלו לי בהצלחה!D=)

לי שמואל – יפנית רמה 1

הגעתי לקורס עם ידע של כמה מילים בודדות ויצאתי עם ידע עשיר ומכובד בשביל קורס אחד! למדנו לכתוב ולקרוא בהיראגאנה וקאטאקנה, למדנו פעלים ותארים, זמנים ותאריכים ועוד המון! תודה ענקית למורה המדהימה יוקו גיל סנסיי, שהעבירה את החומר הנלמד בצורה מהנה ומקצועית והייתה זמינה לענות על שאלות גם מחוץ לשעות השיעור 🙂
אני בהחלט ארשם לקורס הבא 😊

פטריציה פוליאזה – סינית רמה 1 +2

 

“למדתי במכון לאסיה קורס סינית רמה 1 ו-2 והתחלתי כרגע את הקורס השלישי. בשני הקורסים היו  מורות מצוינות, שהעבירו את חומר בצורה מעניינת ומסודרת. הדגש הוא על הדיבור ובאמת מהר מאד כבר רואים תוצאות. פיבי מורה מנוסה ומדהימה (קורס רמה 1) ופינג (קורס רמה 2) מעודדת את כולם לדבר, גם את  הביישניים ביותר 🙂 , כך שבסוף הקורס כול אחד מאיתנו כבר שלט בשפה ובהחלט יכול להסתדר בדברים הפשוטים של היום-יום בסין. אני מאד   מצפה לחוות את הקורס רמה 3! מילה טובה גם לצוות אדמיניסטרטיבי של המכון לאסיה, שעזרו ותמכו לאורך כול הדרך. ”

 

מיכאל רוקיטקו – קורס יפנית למתחילים ולמתקדמים

 

מורות מצוינות שעזרו לי בכל שלבי הקורס.

דוברות יפנית כשפת אם.

צורה מעניינת להגשה של החומר המקצועי.

אפשר להגיד שאם לומדים ומשקעים, לאחר 2 קורסים אפשר להסתדר עם יפנית בסיסית.

וכמובן ממשיכים לקורסים הבאים!

 

למדתי בקורס סינית עסקית למתקדמים,
קודם כל מבחינת רמת ההוראה פיבי (המורה) ממש טובה גם מבחינת העברת התכנים הלימודיים וגם ביצירת עניין ומחשבה.
למדתי בקבוצה של 7 תלמידים, שזה גם יתרון (המורה קולטת כל תלמיד ויודעת להתאים את השאלות לפי רמתו).
הכוונת חומרי הלימוד למטרת הקורס (סינית עסקית) הייתה מדויקת, מילות מפתח חשובות, טקסטים עניינים..
תודה רבה!
קטי

לאחר שלמדתי סינית בסין במשך חודשיים החלטתי להמשיך את לימודי לאחר הפסקה של כמה שנים כדי לקדם את הקריירה שלי וגם מתוך אהבה לשפה הסינית.
במכון אסיה אפשרו לי להתחיל ללמוד ישר מהרמה השנייה ואף באו לקראתי והציעו לי שיעור ניסיון כדי לבדוק אם הרמה מתאימה לי.

המורה שלימדה אותי הייתה פיבי ואין לי ספק שהיא אחת המורות הכי טובות שהיו לי. הרצון שלה לקדם כל תלמיד כמה שיותר, הניסיון שלה בלימוד השפה וארגון מושלם של השיעור עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר תרמו לשיעורים בהירים, מעניינים ויעילים מאוד. ההתקדמות של כל תלמיד ותלמיד בכיתה הייתה מטאורית, גם הפערים ביכולות ההבנה של התלמידים לא באו לידי ביטוי כי פיבי, באורח פלא, ידעה לשים לב לכל תלמיד ולשלב אותו בשיעור ברמה המתאימה לו. בתור מורה היתרון הכי גדול של פיבי מול כל מורה שהיה לי בעבר הוא תחושת הנינוחות שפיבי משרה על התלמידים. תמיד הרגשתי שאני יכול לטעות וזה לא נורא וגם אם טעיתי היא תתקן אותי בעדינות. פיבי תמיד זכרה את ההתקדמות האישית שלנו וידעה לתת לנו שאלות בהתאם לרמה כששאלה אותנו שאלות בכיתה.

לאחר הקורס הראשון שלקחתי (סינית רמה 2) לקחתי עוד קורס (סינית עסקית) והוא היה מאורגן וברור באותה רמה גבוהה שפיבי מלמדת בה. הקורס היה קשה מאוד אבל פיבי נתנה לנו את כל הכלים הדרושים כדי להצליח במטלות ולהתקדם היטב.

לאחרונה התקבלתי לתכנית חילופי סטודנטים לבייג’ינג. התקבלתי בין היתר בגלל הידע שלי בסינית וגם בגלל ההמלצה של פיבי. מסתבר שמי שהייתה אחראית על בחירת הסטודנטים שיטוסו הכירה את המכון לאסיה וזה נתן לי עוד נקודות מאחר ומדובר במוסד בעל שם, עוד נקודה שכדאי לשקול בבחירת מוסד לימודים.

אני ממליץ מאוד על המכון לאסיה גם מבחינת איכות ההוראה שהיא ללא מתחרים וגם מבחינת התמיכה הלוגיסטית שניתנת מבחינת מענה מהיר ומדויק על כל שאלה ע”י עדי ברנט מתאמת חטיבת הלימודים וגם מבחינת כיתות נוחות ונעימות.
אם אתם רוצים ללמוד סינית, זה המקום.

תודה לכן פיבי ועדי על התקופה שעברנו ביחד,
זוהר פורמן.

אלמוג פישלר – קורס יפנית למתחילים ולמתקדמים

שלום שמי אלמוג,
לדעתי הקורס מצוין- הכיתה מצומצמת, יחס מאוד אישי שזה מעולה 🙂
השיעורים עוברים בכיף.

כל דבר מוסבר וברור ואם משהו לא מובן – אז זה יוסבר שוב עד שתבינו.

Monte Silver – Chinese Level 1 + 2

I am a US-Israel businessman that has been doing doing business between the two countries for many years. I had the opportunity to expand the business to China. After a few trips to China, I realized that the language was a huge barrier, especially given the importance of interpersonal relationships there. I researched the various options available to me to learn Chinese – from private tutors to organized classes. After meeting the teaching personnel and staff at the Asia Institute I concluded it was the best. Six months later, I am able to carry out intermediate level business and causal conversations with my Chinese counterparts, and it makes a hugely positive difference in our relationship. I can not recommend the Asia Institute highly enough.

Monte Silver

אני למדתי בקורס קוריאנית למתחילים – נהניתי מאוד מהקורס, זאת הייתה חוויה לימודים טובה ומעניינת!!
המורה תמכה ועזרה גם לא בשעות השיעור, ודאגה שכולם ישתתפו בשיעור!!
יצאתי מהקורס עם בסיס שיעזור לי מאוד בהמשך לימוד השפה וגם עם ביטחון להמשיך ללמוד את השפה~
אני מאוד מודה למורה ולמכון אסיה על האפשרות ללמוד קוריאנית!

סיימתי את “קורס קוריאנית למתחילים” בהרגשה טובה מאוד.
ב-3 חודשים הספקנו ,ככיתה, ללמוד לקרוא לכתוב ואפילו קצת לדבר בשפה הקוריאנית.
המורה מקסימה, עונה על כל שאלה וכמובן חייכנית (:
אז לכל חובבי הקוריאנית- מומלץ ביותר!

נהניתי מאוד מקורס הקוריאנית!
היי-וואן, המורה שלנו, לימדה בצורה מצוינת, מעניינת וכיפית! השיעורים מתנהלים באנגלית – אך מהר מאוד מתרגלים לכך ואין זה מהווה שום מכשול (והיי-וואן ידעה מעט עברית שזה היה אחלה בונוס!). ספר הלימוד שמקבלים מאוד נוח להבנה, ובכל השיעורים למדנו גם מסרטונים. אני יוצאת מהקורס בהרגשה מצוינת וברמת כתיבה, קריאה ודיבור טובה וללא ספק אמשיך לקורסים הבאים!
קַמְסַהַמְנִידָה!

רעות חדד – קורס קוריאנית 1

ישר שהתחלתי ללמוד לימודי קוריאנית, רמה א’, דרך המכון לאסיה הבנתי שהגעתי למקום הנכון.
המרצה, 전 희 원, דאגה שנבין את החומר בצורה הטובה ביותר uדאגה להראות לנו את הקשר הטוב שקיים בין ישראל – קוריאה.
מבחינת הלימוד, דאגה להרעיף עלינו חומר ולהכיר לנו את קוריאה מזווית אחרת.
ומבחינת המכון עצמו שדאגו לתת יחס חם וטוב.
הלימוד בקורס הועבר בצורה מאתגרת ומעניינת מאוד!
고맙습니다!

היה ממש כיף! המורה הייתה מדהימה היא תמיד עזרה והסבירה, אפילו אחרי שעות הלימוד. אפילו היו צ’ופרים מקוריאה !! הקורס באמת העניק ידע ונהניתי מכל דקה שעברה ! ממליצה לכולם

רבקה אזיזוב – קוריאנית רמה 2

בשנה שעברה החלטתי שאני רוצה ללמוד קוריאנית
ולאחר שעשיתי כמה בירורים הגעתי למכון לאסיה והחלטתי להירשם.
אחרי שנרשמתי ,כמו שהובטח לי ,הכרתי את המורה הקוריאנית המדהימה!!מורה בעלת סבלנות שלא וויתרה לנו
ונתנה לנו משימות ושיעורי בית בהתאם. אחרי השיעור הראשון כבר קראנו את השפה והתחלנו ללמוד חוקים ומילים והרגשתי שבאמת הגעתי למקום הנכון.
כיום אני בשלב שני של הקורס וכבר מדברת ויכולה ליצור משפטים בעצמי. אני מאוד נהנת ללמוד יחד עם החברים שיצרתי בקורס 🙂

אני למדתי בקורס קוריאנית למתחילים. בחרתי במכון לאסיה כי שמעתי ששם הכי טוב ללמוד שפות אסייתיות, וגם מאוד התרשמתי ממה שקראתי באתר שלהם. המורה שלימדה אותי הייתה היוון. מורה מאוד טובה, מקסימה וקשובה לתלמידים שלה. היא משקיעה בלימוד החומר ודאגה שכולנו נבין את החומר כמו שצריך. אני מאוד נהניתי בשיעורים שלה, היא מלמדת את החומר בצורה טובה וברורה.

רחלי רון – סינית רמה 1

ברצוני להודות למכון לאסיה על הזכייה בתחרות שנערכה בפייסבוק אשר אפשרה לי ללמוד בקורס סינית למתחילים. שיעורי הסינית מועברים ע״י מרצה מעולה מהשורה הראשונה וכבר בשיעור הראשון הצלחנו ללמוד לומר משפטים שלמים, מאוד הרשים אותי!!
לכל מי שמעוניין בלימודי השפה הסינית, אני ממליצה בחום על המכון לאסיה.
לימודים ע״י מורים מקצועיים מסין, עמידה בלוח זמנים + תרגול
שוב תודה רבה,
רחלי רון

ענת שרווד – סינית רמה 1

הגעתי למכון לאסיה לאחר שעשיתי סקר שוק מקיף על בתי הספר בישראל שמלמדים סינית, ואחרי לא מעט שיחות על כסף, צורת למידה ומס’ שעות בכל קורס, תחושת הבטן שלי אמרה לי ללכת איתם. ואני שמחה על כך מאוד!
ההתנהלות מול צוות מכון אסיה הייתה מאוד נעימה לכל אורך הדרך. את הקורס העבירה לנו מורה מדהימה! הן ביכולת הלימוד שלה, בנועם שבה ובסבלנות הבלתי נגמרת שלה.
יצאתי מאוד מרוצה מסינית רמה 1 ואני מתחילה סינית רמה 2. זה אומר הכל, לא?

 

נטלי ויקטור – סינית רמה 2

המכון לאסיה הוא אחלה מקום ללמוד בו סינית ברמה מקצועית ועם אווירה נחמדה.

חומר הלימוד מקיף וכולל דיבור, דקדוק וגם כתיבה של סימניות

המורה לימדה מצוין ואני מרגישה שלמדתי והתקדמתי מאוד.

Top