טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

ללמוד איך לפתח את העסק שלך בדרך הנכונה

ללמוד איך לפתח את העסק שלך בדרך הנכונה

הגיע רגע חשוב בחייו של כל יזם או בעל עסק – הרגע בו מחליטים להרחיב ולפתח את העסק או המוצר שלנו . מחליטים שהדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא על ידי מציאת משקיע בסין או יפן שישקיע בעסק שלנו או על ידי מכירת המוצר בסין, יפן, קוריאה, תאילנד. לא משנה באיזו מהדרכים בוחרים, עלינו לעצור למספר רגעים ולחשוב. סין, יפן, קוריאה, תאילנד – כולן מתנהלות באופן שונה לחלוטין זה מזו ומישראל. המחסום הראשון שעומד בינינו לבין המדינות הנ”ל הוא השפה. בין אם מדובר בתרגום מסמכים, פיתוח עסקי  או הכי חשוב – תרגום המוצר או השירות שאנו מוכרים ,תוך שימוש במונחים המותאמים למקור – ביצוע לוקליזציה. אנו צריכים לדעת להיכן אנו נכנסים ואיך להתנהל, אי אפשר לנחות בנמל התעופה נאריטה בטוקיו, ולהיכנס באופן ספונטני למשרדים של חברה במכנסי חאקי קצרות וחולצה מהצבא (כי הלחות הנוראית של יפן באמצע הקיץ באמת קשה מנשוא, וקשה להבין איך כל היפנים עדיין לובשים חליפה כשבחוץ 100% לחות ויורד גשם) ולבקש פגישה עם המנכ”ל. איך אפשר לחתום על מסמך כשאין לנו מושג מה כתוב בו? איך אפשר לגייס עובדים מאסיה מבלי לדעת איך להתנהל מולם?

אפשר לחפש באינטרנט את התשובות, לקרוא כמה כתבות ואולי אפילו למצוא מישהו שדובר את השפה שיתרגם לנו, אך החדשות הרעות הן שהדרך ה”חפיפנקית” לא עובדת בשאר העולם, ובמיוחד לא באסיה. צריך לדעת להיכן אנחנו נכנסים, עם מי אנחנו מתעסקים ולהישאר תמיד צעד אחד לפני כולם. השקענו המון בחברה ובעסק שלנו – שכרנו את המומחים ודאגנו לכל שלב ושלב. אפשר להיכנס לשוק האסייתי, חברות גדולות כקטנות עושות זאת, אפשר גם למצוא משקיעים באסיה, אבל צריך לדעת היכן לחפש.

אנחנו יודעים היכן לחפש, איך לחפש, איך לקשר ואנחנו גם יודעים איך ללמד אתכם לקחת את העסק והרעיון שלכם אל תוך אסיה. מעבר לשירותים שאנו מציעים וניסיון רב השנים, אנחנו יכולים להגיע עד למשרדכם להרצות לכם ולצוות שלכם על מגוון רחב של נושאים. ההרצאות מגוונות, ניתנות לשינוי בהתאם לתחום בו עוסקת החברה שלכם ויתנו לכם את כל הידע לו אתם זקוקים.

אנחנו לא מבטיחים לכם מסע פשוט, אבל אנחנו יכולים לתת לכם את הידע איך להתמודד עם קשיים ובעיות ואף להימנע מהן.

 

Top