טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

תרבות עסקית בסין: כמה חשוב להבין אותה

תרבות עסקית בסין: כמה חשוב להבין אותה

“כבר הייתי בטוח שיש לנו חוזה עם הסינים, אבל רגע לפני העלייה למטוס – ביקשו שנשנה אותו שוב!”
” קיבלתי תחושה שהסינים מסתירים משהו, אבל לא הצלחתי להבין מה… ” הם דיברו באנגלית, ועדיין לא הצלחתי להבין מה הם רוצים! ” 

האם משפטים אלה נשמעים לך מוכרים? האם יצא לך להיות נוכח בסיטואציה דומה לזו? במידה וכן, אתה אחד מיני רבים מאנשי העסקים אשר מעוניינים לעשות עסקים עם סין או מנסים לחדור לשוק הסיני, הגדול ביותר בעולם.

כיום זו אמת מוסכמת, שכל עסק אשר מעוניין להתרחב ולפרוץ גבולות רוצה להיכנס לשוק הסיני. 1.3 מיליארד אנשים אשר יכולים להפוך ללקוחות או עובדים הופכים את השוק הסיני לשוק בעל יכולת הצמיחה הגדולה ביותר לכל מוצר או שירות. ניתן לשמוע על  סיפורי הצלחה וכמובן גם על כשלנות .

הסיבות בגינן נכשלות חברות כה רבות כאשר הן מבקשות להיכנס לשוק הסיני הן רבות ושונות ולרוב נקבעות על ידי צירוף של משתנים שונים. עם זאת, חלק גדול מן הבלבול והמבוכה נגרמים לרוב בשל פרשנות שגויה של מצבים וסימנים אשר מובילים חברות לבזבז זמן רב ומשאבים יקרים על עסקה שמעולם לא היה לה סיכוי השוק הסיני אינו פשוט לחדירה וההצלחה שם מותנית בתנאים רבים מאשר עשיית עסקים עם המערב, השוק איתו אנו יודעים לעשות עסקים ומכירים את המחוות העסקיות בכל מדינה ומדינה.

מוצר מצוין, אסטרטגיה עסקית נכונה, מחיר מתחרה, וחברה מובילה בתחומה… כל אלה אינם מספיקים להצליח בשוק הסיני.
הכרת כללי הטקס, הכרת התרבות העסקית, השפה הסינית ומחוות סינית, הם MUST לכל איש עסקים אשר מעוניין לקדם את עסקיו בסין או להוביל את החברה שלו להצלחה בשוק הסיני.

במכון לאסיה תמצאו את המומחים להכרת התרבות הסינית, מרצים מנוסים ובעלי ניסיון רב של יותר מה- 16 שנה בהכרת השוק הסיני אשר יובילו אותך להצלחה. נשמח לספק טיפים וכלים להצלחה עסקית בסין!

Top