טופס יצירת קשר

מתעניינים? מלאו פרטים ונציג ייצור עמכם קשר


Contact

למה כדאי לכם לרשום את הילדים לקייטנת הקיץ של המכון לאסיה?

למה כדאי לכם לרשום את הילדים לקייטנת הקיץ של המכון לאסיה?

בחופש הגדול מידי בוקר מגיעים מכל רחבי הארץ ליהנות פעם בשנה מחוויה יפנית בישראל. מעל עשור שנים אנו חוגגים קייטנה יפנית בחודשי הקיץ.

בעיצומו של חום יולי התל-אביבי מגיעים הקייטנים מצאים להכיר, לשמוע, לשחק ללמוד יפנית, שרים ביפנית ואף רוקדים ביפנית. הכרת סרטי האנימה היפנים, חושפת את הילדים הישראלים לתרבות חדשה, מאכלים, מנהגים ואף שפה וכל זה מייצר סקרנות טבעית בקרב בני נוער ישראלים.

בשונה מקייטנות אחרות, בקייטנה היפנית הילדים אומנם בחופש הגדול, ולמרות החופש הם מגיעים לכיתות ממוזגות ב 9:00 בבוקר וממתינים בשקיקה לשמוע מה עושים היום? סיפורי מיתולוגיה יפנים הם סיפורים מאד מאד. מעיינים ומיוחדים, יוצרים בית בובות בסגנון יפני, לובשים מדים של אומניות לחימה ומתאמנים בכמה סוגי אומניות לחימה יפנים, מתלבשים לפי צו האופנה כפי שמתלבשים ביפן.

אחת ההתנסויות שעוברים ילדי הקייטנה הנלהבים, לצד סדנת סושי ופעילויות אחרות, היא גם לבישת קימונו. המדריכה מדגימה איך לובשים קימונו, כמובן שלא ניתן להתלבש לבד- אלא רק המקצועיות ביותר מסוגלות לכך. בקייטנה היפנית מלמדים איך לובשים קימונו, מה האביזרים הנלווים כדי שלא יהיה מורכב מידי.

בין הכנת סושי, קליגרפיה יפנית, אוריגמי, חידון טריוויה ועוד ילדים  מרותקים לסיפורי המדריכה של הקייטנה המיוחדת , הקייטנה היפנית הקייטנים נחשפים להכרת התרבות המגוונת והיפה של יפן.

קייטנה יפנית, קייטנה מיוחדת בתל אביב, העוסקת בהעשרת הידע על התרבות, השפה והיצירה היפנית. הסיבות לקיום קייטנה יפנית הן ברורות:” קייטנה יפנית מעבירה חווית למידה של תרבות חדשה והזדמנות להיחשף להרבה מאד תכנים מה שביום יום אינם נגישים למשתתפים.

בקייטנה היפנית עוסקת גם במנגה – קומיקס יפני, ואנימה – סרטי אנימציה יפנים. ילדי הקייטנה בחלקם דוברים יפנית, מאזינים למוזיקה יפנית ומתחברים לכל נושא הקשור ביפן.

למה קייטנה יפנית? מי צריך קייטנה יפנית?

קייטנה יפנית היא קייטנה מיוחדת ומאתגרת. הילדים שנרשמים לקייטנה היפנית הם ילדים אשר יודעים להגיד לאמא ” זה בדיוק מה שאני רוצה”, זה בדיוק מה שחיפשתי, ” זה נשמע מאד מיוחד ואני רוצה לנסות” וסיבות רבות אחרות שילדים מחפשים משהו אחר, שונה ומיוחד

הקייטנה היפנית מציעה בדיוק את זה! קייטנה מיוחדת ושונה לילדים אוהבי תרבויות שונות ותכנים מיוחדים.

הקייטנה היפנית היא קייטנה ייחודית ויחידה בישראל. העברת המסרים התרבותיים בקייטנה מתבצעת דרך חווית היצירה והלמידה באמצעות מדריכים מומחים ליפן, מדי יום מתקיימת חוויות יצירה, סדנאות סושי, אומנויות לחימה, שירים וסיפורים יפנים, סיפורי המיתולוגיה ועוד.

הרבה מאוד ילדים ומבוגרים היו מאוד רוצים לטייל ביפן אחרי ששמעו הרבה סיפורים על התרבות המיוחדת של יפן, תוכלו לבקר באתר שלנו ולהינות ממגוון תמונות משנים קודמות : www.japanknowledge.co.il

לפרטים נוספים אודות קייטנה יפנית לילדכם, צרו קשר עימנו קשר עוד היום בטלפון: 03-7441264

Top